SINU -10% SOODUSKUPONG E-POES kasutamiseks 31. oktoobrini

Kategooria:

SINU -10% SOODUSKUPONG! Tehes e-poes ostu 29.-31. oktoobril ja sisestades Ostukorvis kupongikasti salasõna SÜNNIPÄEV, on Sulle kõik -10% veelgi soodsam. Soodustus lisandub -5% haldjasoodustusele ja sooduspakkumistele!

...

Kristallihaldjate kristallipood ja keskus saab oktoobris juba 1-aastaseks ja e-poel on peagi täitumas 3. aasta. Soovime seda tähistada üheskoos ja nii leiad oktoobrikuus kristallipoest Nõmmel ja e-poest palju sünnipäeva pakkumisi kristallidele ja ehetele ning kristallipoes ootab Sind kassas ka üllatus.

Sünnipäeva-soodustusi vaata siit >

- Tea, et e-poes lisandub juurde ka -5% haldjasoodustus, mida näed Ostukorvis. Selleks logi sisse oma Haldjakontoga või kui Sul seda pole, saad konto teha siin >

KRISTALLIPOES NÕMMEL: Leiad kõik sünnipäevapakkumised -20% soodsamate hindadega sisaldades ka haldjasoodustust. Lisaks anname iga ostuga kaasa -10% soodukupongi, mida saad kasutada 31. detsembrini.

E-POES: Tasuta postitus on 10.-12. oktoobril kõikjale üle Eesti ning 29.-31. oktoobril sisesta Ostukorvis kupongikasti salasõna SÜNNIPÄEV ja nii on kõik tooted -10% soodsamad! -10% sooduskupong lisandub kõikidele allahindlustele ja soodustustele.

Pakkumised kehtivad kuni 31. oktoobrini.

Kristallihaldjate keskus ja kristallipood aadressil Jaama 1a on avatud E-R kell 10-18.30 ja L-P 11-16. 

On olnud võrratult ilus ja üllatusi täis aasta. Juhul kui Sa pole veel jõudnud meie kristallipoodi, siis oled lahkelt oodatud sisse astuma pildigaleriisse >

Täname teid kõiki koosloomise eest ja toredate kohtumisteni!

Armastusega, Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi