Tule meiega troopikapuhkusele SRI LANKA paradiisisaarele!

Kategooria:

Kristallihaldjad Sri Lankal

Kui soovid infot 2018 Sri Lanka reisiplaanide kohta jaanuarist märtsini, siis kirjuta mulle maivi@kristallihaldjad.ee või vaata siit >

......

Armas Kristallisõber, jätkan juba neljandat aastat kristallireiside tegemist paradiisisaarele Sri lankale. Oled südamest oodatud ühinema!

Kas oled unistanud tervistavast puhkusest troopilisel paradiisisaarel, kus loodus on ehe ja puhas, soojast sinisest ookeanist, milles peituvad imekaunid korallid, elamisest ilusas villas, kus saad lõõgastuda meisterlikes ajurveeda hoolitsustes? Jah, see kõik ongi päriselt olemas ja ootamas sind ja/või su sõpa Sri Lankal, et anda oma kehale ja meelele üks tõeline restart ning täita end meelelise rahuloluga ja sooja särava päikesega. Tule Kristallihaldjatega Sri Lankale!

Ühendame erinevad õpitoad, mõnusa rannapuhkuse soojas sinises ookeanis, väljasõidud kaunitesse kohtadesse ja kristallikaevandusse, ajurveeda jumalikud hoolitsused ja tervislikud maitseelamused ning seda kõike toredate inimestega üheskoos!

Sri Lanka võlureise korraldab Kristallihaldjate looja ja energiaterapeut Maivi Talving, kellele on see imekaunis saar saanud iga-aastaseks talvekoduks. Maivi koduleht www.holetta.ee

2018 reisiplaanid:
– 13.-23. märtsil 2018: Rõõmu, külluse ja maagia loomine koos kristallide ja ajurveedaga. (Kuupäevad koos lennuajaga: väljasõit Eestist 12.03.2018, saabumine Eestisse 24.03.2018 – kohapeal 10 päeva, lennuaegadega 12 päeva; soovi korral võib saabuda ka varem või lahkuda hiljem). Lehe allpool kõigest lähemalt! Läbiviija Maivi Talving
– 13.-23. veebruaril 2018: “Nature trip” ehk spirituaalne ja seikluslik teeekond mööda Sri Lankalt (see on teistmoodi reis kui varasemad ning soovin viia teid oma lemmikutesse kohtadesse mägedesse ja vihmametsa ja mujale, seetõttu reisikava koostamine võtab mul veel aega ja ilmub septembris). Läbiviijad Maivi Talving ja minu tütrest loodusetundja Hele Mai Hipp Müller

.

Hikkaduwa Maiviga Sri Lankal

Sri Lanka on imekaunis troopiline paradiisisaar India ookeanis, kus on säilinud mitmekesine ja ürgne loodus, laiuvad vihmametsad ja kaunid maastikud mägede, jõgede ja koskedega, ahvatlevad sinise läbikumava veega rannad ääristatult palmidega. Siin leiab iidseid linnu, budistlikke templeid, ajurveeda keskusi, rice & curry't, suurel hulgal võluvaid ja sõbralikke inimesi ning vääriskivide ehk kristallide kaevandusi. Ja mis peamine, tänu troopilisele kliimale on siin aastaringselt sooja umbes 30-kraadi, kuid kõrge õhuniiskuse tõttu on selles kerge olla. 

Elamine on PARADIISIS, kaunis villas Hikkaduwa linnakeses, u 800 m kaugusel ookeanist. Vaikne ümbrus, looduse keskel, õigemini dzunglis. Päevadesse jääb aega kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke ja pakutakse hõrke puuvilju, mis on lihtsalt nii head.

Kõigile osalejatele on TASUTA 3-TUNNINE AJURVEEDA HOOLITSUSTE KOMPLEKT (Dr. Athukorala konsultatsioon, kogu keha üldmassaazh imeliste õlidega, puhastav aurukapsel taimedega ja õliprotseduur shirodara) kohaliku Swastha Hikkaduwa ajurveeda keskuse poolt. Protseduure saab võtta veel lisaks.

Worlds End Maiviga Sri LankalIGA REIS ON ERINEV JA SEOTUD REISITEEMALISTE TÖÖTUBADE, PRAKTIKATE JA VÄLJASÕITUDEGA. Reisi ajal teeme lühemaid väljasõite ja ka pikema 3 päevase väljasõidu. Külastame muidugi kuukivi kristallikaevandust ja kristallireisil ka muid kristallidega seotud kohti, sõidame kaunil Maadu jõel ja sinises laguunis, sukeldume korallidesse, külastame võimsaid koski, elevante ja merikilponnasid, budistlikku Kandy Hambatemplit, vürtsitaimede aeda, teeistandust, teeme peatusi kaunites kohtades, et imetleda looduse ilu. Soovijad saavad minna öisele pilgrim- ehk palverännakule pühale mäele Adam's Peak tippu, kus võtame vastu päikesetõusu budistlikus mägitemplis. Ööbime miljoni-dollari-vaatega hotellis mägede tipus. Kui on tulemas inimesi eelmisest korrast, siis saame teha reisiplaanides muudatusi ja võime võtta suuna keskmägedesse:)

TÖÖTOAD:
Igal reisil on temaatilised töötoad, meditatsioonid, tervendusseansid kristallidega, kokku u 3-4 korral.

REGISTREERIMINE JA MAKSUMUS
- 13.-23.03.2018 reisi 10-päeva osalustasu on enne 30. novembrit 999 € ja pärast seda 1111 € (koos lennureisiga on reis 12 päeva, lennupilet ei sisaldu hinnas). Osaluse kinnitab ettemaks 150 €, mis on seotud eelbroneeringute tasumisega.

See sisaldab elamist kaunis basseiniga villas 2-inimese toas, 3-päevast väljasõitu koos sissepääsupiletitega ja 2 ööbimisega ilusa vaatega hotellides, päeva kohalike külakeses ja mägedes koos söökidega, väljasõitu jõesafarile, 3-4 töötuba ja tervendusseanssi, kõiki reisi tegevusi, 3-tundi erinevaid ajurveeda hoolitsusi, srilankalikke tervislikke hommiku- ja lõunasööke koos küllusliku puuviljavalikuga, minupoolset tõlget ja giiditeenust, transfeere lennujaama edasi-tagasi (kui lennuaeg langeb kokku reisikuupäevadega).

Hea teada! Kui soovid tulla koos kaaslasega, kes ei taha meie reisigrupis osaleda, küll aga olla Sinuga koos vabal ajal, saame Teid paigutada elama lähedal olevasse villasse, grupist eraldi. Hind sel juhul kokkuleppel.
- Registreeri oma tulek kirjutades: maivi@kristallihaldjad.ee. Osalemise kinnitab ettemaks summas 150 eurot. Hilisema loobumise korral ettemaksu ei saa kahjuks tagastada, kuna see on seotud korralduslike kuludega. Ülejäänud osa tasumine on enne reisi või saabumisel sularahas ja selles lepime eraldi kokku.

LENNUPILETID
- Lennupiletid Sri Lankale ei kuulu laagrihinna sisse. Sihtpunkt Colombo, Sri Lanka. 

Head portaalid soodsaimate piletite leidmiseks ja ostmiseks on: www.skyscanner.net, www.momondo.com, www.sky24.ee (eestikeelne teenindus), aga muidugi ka reisibürood, kes lennupileteid vahendavad. Jälgi ka www.reisidiilid.ee pakkumisi. Sihtpunkt on Colombo. Lennuaeg u 15-20 tundi. Soovitan otsida häid pakkumisi, pileti tavahind u 650-800€, kampaaniapakkumistega võib pileti saada soodsamalt u 550 euroga. Vali äraminekuks õhtune aeg alates kell 20.00st, et saabuda Sri Lankale kohale võimalikult varahommikul ja lahkumiseks vali võimalikult hiline kellaaeg alates kl 20.00.

NB! Soome reisibüroo TUI pakub otselende Helsingist uskumatu 9 tunniga! Vaata siit: http://www.tui.fi/lennot/. Eelmisel reisil kasutasid seda võimalust paljud ja see on tõesti väga mugav. Tsharterlendude hinnad muutuvad iga kuu järjest soodsamaks, reisi kestus 15 päeva, seega lisanduvad lisaööd). Juulikuu seisuga on lennupilt edasi-tagasi 720€, eelmisel kevadel langesid hinnad 450-ni. Vaata 2018 märtsi lendu siit.

NB! Kui on soov tulla varem või lahkuda hiljem, siis kõik on võimalik ja saan aidata korraldamisel!

VIISA. Lisandub viisa u 30 eurot, mille saab teha internetis. Piletite ja viisa puhul saan Sind aidata ja saadan vajalikud lingid.


Maiviga Sri LankalSRI LANKAST JA KRISTALLILAAGRIST LÄHEMALT: http://www.holetta.ee/srilanka/

Reise juhendab Maivi Talving koos kohapealsete abilistega.

Maivi on Sri Lankal elanud ja veetnud talveajad ning teinud kolmel aastal Sri Lanka temaatilisi reise gruppidele, 7 korral. Meid on ootamas kohapeal imetoredad inimesed ja oleme hoitud!

Lisainfo küsimiseks võid julgelt kirjutada maivi@kristallihaldjad.ee.

KOHTUME PARADIISIS!
Kristallihaldjas Maivi ja teised imelised haldjad :)


........
Maivist ja tema tegemistest lähemalt:
www.holetta.ee
www.kristallihaldjad.ee
www.rahulolukeskus.ee

Kristallilaager Sri Lankal

PILDID kevadisest Sri Lanka kristallilaagrist on vaatamiseks siin >

« Tagasi