Kristallihaldjate üritused Nõmme Hobipäeval 24.-26.05.

Kategooria:

kristallisaal

Kutsume Sind osalema! Nõmme Hobipäev koondab kokku nõmmekad ja kirjumirju seltsielu. Paljud Nõmme tegijad tutvustavad oma huviringe ilma osalustasuta või ainult materjalide eest tasudes. See on suurepärane võimalus tulla vaatama ja osalema ning valida välja need meelepärased tegevused, mis võiksid sulle meeldida. Kindlasti registreeri oma tulek eelnevalt juhendaja juures.

Kõikide avatud töötubadega saab tutvuda Nõmme Hobipäeva lehel www.huvipärast.ee

Kristallihaldjate keskuses toimuvad Hobipäeva üritused:

24.05. kell 16.00-17.00. Jooga noortele
24.05. kell 17.30-18.30. Meditatsiooni- ja gongirännak kristallienergiates
25.05. kell 16.00-18.30. Kristallikool: Poolvääriskividest käevõrude meisterdamine
26.05. kell 11.30-12.30. Joogarõõmus loovushommik peredele
26.05. kell 13.00-14.30. Kristallvoodi ehk kvartskristall-valgusteraapia tutvustus
.
.
24.05. kell 16.00-17.00. JOOGA NOORTELE

joogaKutsun joogatundi noori vanuses 11+ aastat, kus on võimalus:

  • kogeda keha ja meele koostööd,
  • saavutada parem kontakt endaga,
  • toetada enesehinnangut,
  • suurendada heaolutunnet,
  • parandada keskendumisvõimet ja suhtlemisoskusi. 

Jooga aitab noortel leida sarnaste huvidega kaaslasi, olla toetatud ja väärtustatud, vältides võistlemist ja võrdlemist. Lisaks füüsilistele harjutustele võimaldab tundide ülesehitus kogeda heli ja loovtehnikate positiivset mõju ning käsitleda erinevaid teemasid, mis on seotud toitumise, tervislike ja terviklike eluviiside ja väärtustega.

Läbiviija: Laste Joogaruum Hingelind, joogaõpetaja Kalli Suga, 3 lapse ema, lapsevanemate nõustaja, kes juhendab nii laste kui täiskasvanute joogatunde, viib läbi laste loovhariduslikke huvitegevusi ja lapsevanemate vestlusringe.

REGISTREERIMINE: Osalemiseks kirjuta: info@kallikodu.ee või Hobipäeva kodulehel http://huvipärast.ee. Lisades osalejate arvu ja vanuse. Kalli tel. 55601768.

Osalemise tasakaal on 1€.

Toreda kohtumiseni imekaunis Kristallihaldjate keskuses! 

Kalli

.

24.05. kell 17.30-18.30. MEDITASIOONI- JA GONGIRÄNNAK KRISTALLIENERGIATES

gongirännak meditatsioonOled oodatud meditatsiooniõhtule gongiga, mis keskendub helivibratsiooni väele kundalini jooga võtmes. Õhtu idee on pakkuda pikemate meditatsioonide (mida tihtipeale tavalises joogatunnis teha ei jõua) ja mantraloitsimise meelt neutraliseerivat, keha korrastavat ja hinge ülendavat kogemust. Meditatsiooni- ja gongirännakut toetab selleks õhtuks loodud kristallimandala ja kõik tuhanded ümbritsevad kristallid.

Kõik, kogu loodu vibreerib ja on pidevas võnkumises. Ka see, mida me mõtleme või kuuldavale toome. Seega saame teadlikkust arendades mõjutada seda, milliseid võnkesagedusi endast välja saadame. Mantrad on justkui valemid, millel on võime meie sagedust tõsta - need pärinevad universaalsest, täiuslikust helivoost ja mõjutavad rütmilise, hingamisega sünkroniseeritud loitsimise käigus otseselt meie keha, meeleseisundit ning teadlikkust. Nii nagu vibreerid Sina, vibreerib Universum Sulle vastu.

Alustuseks räägin pisut taustainfot, teeme mõned joogaharjutused, et keha meditatsiooniks ette valmistada ja lubame endal laskuda sügavasse meditatsiooni. Sellele järgneb pikem lõdvestus koos gongihelidega, millel on närvisüsteemi rahustav ja alateadvust puhastav toime.

Õhtut viib läbi Kundalini jooga õpetaja Kalli Nishan Priya, kes juhendab nii laste, kui täiskasvanute joogatunde, viib läbi laste loovhariduslikke huvitegevusi ja lapsevanemate vestlusringe, gongimeditatsioone jt tasakaalustavaid praktikaid.

REGISTREERIMINE: Osalemiseks kirjuta: info@kallikodu.ee või Hobipäeva kodulehel http://huvipärast.ee. Kalli tel. 55601768.

Osalemise tasakaal on 2€, sisaldades taimeväega allikavett.

Toreda kohtumiseni imekaunis Kristallihaldjate keskuses! 

Kalli 

.

25.05. kell 16.00-18.30. KRISTALLIKOOL: POOLVÄÄRISKIVIDEST KÄEVÕRU MEISTERDAMINE

käevõrude meisterdamineNõmme Hobipäeva raames on kõikidel soovijatel võimalus meisterdada juhendaja abiga ainulaadne poolvääriskividest käevõru. Soovi korral ei pea piirduma ainult ühe käevõruga!

Valida saad umbes 25 erineva poolvääriskivist helme vahel, et saaksid enda jaoks leida just need kristallid oma käevõrusse, kes toetavad Sind eluteel parimal moel, just nii nagu vajad. Meisterdamise ajal vestleme erinevatest kristallidest ja sellest, milliseid energiaid nad endas kannavad.

Osalema on oodatud on nii lapsed, vanemad, kui ka vanavanemad – nii koos, kui eraldi. Õpitoas osalemine ei eelda varasemat kogemust ega oskusi. Kõik vajalikud ehtematerjalid ja kristallid on kohapeal olemas. 

Töötuba viib läbi Kristi Uudeväli, kes korraldab poolvääriskividest käevõrude meisterdamise õpitubasid nii lastele kui täiskasvanutele juba mitmendat aastat. Kristi on ka Kristallihaldjate Kristallikooli juhendajaks lastele mõeldud õpitubades.

REGISTREERIMINE: Osalemiseks kirjuta: kristi.uudevali@gmail.com või Hobipäeva kodulehel http://huvipärast.ee

Osalemine on TASUTA, kuid iga käevõru eest tuleb tasuda materjalitasu 8 € sularahas kohapeal juhendaja kätte.

NB! Töötoaga võib liituda jooksvalt kogu ürituse ajal kell 16.00-18.30.

Toreda kohtumiseni!

Kristi

.

26.05. kell 11.30-12.30. JOOGARÕÕMUS LOOVUSHOMMIK PEREDELE

perehommikKutsun teid joogarõõmus loovushommikule peredele, mis pakub võimaluse kogeda:

- mängulist ja loovat lähenemist joogale, 

- lustlikku mängu läbi muusika ja muinasjutu, 

- lõõgastavat meelerännakut kristallide toetavas energias, 

- ühist koosloomist, lihtsat rõõmu ja rahulolu.

Kogeme mängulisi venitusharjutusi ja teadlikku hingamist, liikudes läbi erinevate joogaasendite muinasjutulisele rännakule, mille teekonda kujundavad kõik kohalolijad ise.

Läbi mängu ja muusika saavad lapsed ja vanemad kogeda rõõmu koosolemisest, kehastuda erinevateks muinasjututegelasteks ning tunda rahulolu loomisest. Kasutatavad meetodid tuginevad Vaikuseminutite tehnikale, laste ärksameelsuse toetamisele ning mitmekesistele pärimuskultuurilistele laulumängudele ja rahvalugudele.  

Peale lõõgastavat ja hingekosutavat meelerännakut kristallide toetavas energias teeme lühikese meelerahu harjutuse, mis toetab kontakti oma sisemise tarkuse ja väega.

Osalema on oodatud 3.-12. aastased lapsed koos vanema või vanavanemaga. Varasem kokkupuude joogaga ei ole vajalik.

Läbiviija: Laste Joogaruum Hingelind. Kohtumisel loob ruumi ja juhendab teed Kalli Suga, 3 lapse ema, joogaõpetaja ja lapsevanemate nõustaja, kes juhendab nii laste kui täiskasvanute joogatunde, viib läbi laste loovhariduslikke huvitegevusi ja lapsevanemate vestlusringe.

REGISTREERIMINE: Osalemiseks kirjuta: info@kallikodu.ee või Hobipäeva kodulehel http://huvipärast.ee. Lisades osalejate arvu ja vanuse. Kalli tel. 55601768.

Osalemise tasakaal on 2€, sisaldades loovtöö vahendeid.

Toreda kohtumiseni imekaunis Kristallihaldjate keskuses! 

Kalli 

.

26.05. kell 13.00-14.30. KRISTALLVOODI EHK KVARTSKRISTALL-VALGUSTERAAPIA TUTVUSTUS

kristallvoodiHead teekaaslased, kutsun teid tutvust tegema uue ajastu seadmega, mille kvantvõnge ja sagedus loovad lihtsal viisil elu ajendavat jõudu. Kristallvoodi ehk kvartskristall-valgusteraapia seanss laeb ja paneb kehas vabalt voolama peene energia, aktiviseerib ainevahetust ja elundite omavahelist tööd, käivitab organismi iseparanemise ja noorendava protsessi.

Viies teid harmooniasse elu pulsiga, pole see ainult vahendiks väsimuse ja üldise energiataseme languse vastu, vaid ka hea vahend leidmaks kristallselgest teadvusest ehedaid sõnumeid, saladusi ja vastuseid.

Töötoas räägin kvartskristall-valgusteraapiast, erinevate energiate mõjudest, jagan nippe igaks päevaks ja sellest, kuidas luua ja sõnastada taotlusi, et avada soovidevärav ja lubada leebelt ellu see, mida oled igatsenud.

Kristallvoodi ehk kvartskristall-valgusteraapia seade /John of God Crystal Bed Therapy/ on siia jõudnud Brasiilias asuvast Casa tervenduskeskusest.

REGISTREERIMINE: Osalemiseks kirjuta: saareannika@hotmail.com või Hobipäeva kodulehel http://huvipärast.ee. Annika tel. 56225303

Osalemine on TASUTA.

Toreda kohtumiseni imekaunis Kristallihaldjate keskuses! 

Annika

.............................

PS. Juhul kui soovid tulla Kristallvoodi ehk kvartskristall-valgusteraapia eraseansile varem või muul ajal, siis lepime Sulle sobiva aja kokku eraviisiliselt. Eraseansile aja broneerimiseks kirjuta: saareannika@hotmail.com või helista tel. 56 225 303.

Kristallvoodi eraseanss: 30 min – 15 € / Seanss 1h – 20 €.

.

KÕIK KRISTALLIHALDJATE ÜRITUSED LEIAD KODELEHE KALENDRIST >

« Tagasi